Menü Kapat

HABER POSTASI (15)

HASUDER Yeterlik Kurulu yönergesi gereğince Tıp Fakülteleri Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkan’larından oluşan Eğitim Üst Kurulu toplantısı 27.09.2021 tarihinde saat 11.30-12.30 arasında zoom üzerinden online olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Prof.Dr. Metin Hasde, Prof.Dr. Erhan Eser, Prof.Dr. Aliye Mandıracıoğlu, Prof.Dr. Mustafa Necmi İlhan, Prof.Dr. Tacettin İnandı, Prof.Dr. Sultan Eser, Prof.Dr. Ferdi Tanır, Prof.Dr. Işıl Maral, Prof.Dr. İnci Oktay, Prof.Dr. Bilge Hapcıoğlu, Doç.Dr. Lütfi Saltuk Demir, Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Sofuoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Ömer Ataç katıldı. Halk Sağlığı anabilim Dalları ile ilgili konular üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Katılımcılar tarafından Eğitim Üst Kurulu koordinatörlüğü için Prof.Dr. Işıl Maral ve raportörlük Doç.Dr. Gamze Varol aday gösterildi. Prof.Dr. Işıl Maral Eğitim Üst Kurulu koordinatör ve Doç.Dr. Gamze Varol Eğitim Üst Kurulu raportörü olarak oy bilirliği ile seçildiler.

Halk Sağlığı Yeterlilik Kurulu Eşyetkilendirme Komisyonu için Prof.Dr. Pınar Okyay, Prof.Dr. Ferruh Ayoğlu, Doç.Dr. Ersin Nazlıcan, Prof.Dr. Sibel Sakarya, Prof.Dr. Fatma Nur Baran Aksakal oy birliği ile eğitim üst kurulu tarafından seçildi.

Ölçme Değerlendirme Komisyonu için Prof.Dr. Yeşim Şenol, Doç.Dr. Asiye Uğraş Dikmen, Doç.Dr. Esin Ergönül, Doç.Dr. Ertan Kara, Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Çakır oy birliği ile eğitim üst kurulu tarafından seçildi.